Знайдіть довжину дуги , що становить 3/8 кола , радіуса якого дорівнює 24 см


Ответы на вопрос

Отвечает Дымова Даша.

(O;R) - колo

R=24 см;

\pi =3,14

L=\frac{3}{8} C

L=?

1)    C=2\pi R

2)    L=\frac{3}{8} *2\pi R

      L=\frac{3}{4} *\pi R

      L=\frac{3}{4} *3,14*24=56,52

      L=56,52 см

Вiдповiдь:  56,52см