Микола й петро купили декілька однакових конструкторів.Микола заплатив 85 грн,а Петро на 34 грн

більше.Скільки коштує один конструктор?​

Ответы на вопрос

Отвечает Мазур Оля.

Відповідь:

102 грн.

Покрокове пояснення:

1) 85+34=119(грн.) - додав Петро

2) 85+119=204(грн) - віддали разом за 2 конструктори

3)204:2=102 (грн.)- вартість одного конструктора

2 варіант:

(85+(85+34)):2=102 (грн)