Петро та гануся купили однскові набори наліпок із зображеннями риб та птахів. Ціна набору виражена

цілим число гривень. Петро заплатив за покупку 98 грн, а Ганнуся — на 52 грн больше. Скільки коштує один набір? Скільки наборів купив Петро? Скільки наборів купила Ганнуся? - напишыте пжпжпж 100 балов за решеные;)

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Маргарита.

Пошаговое объяснение:

1) 98 + 52 = 150 (грн) - заплатила за покупку Аня

2)

Найдем наибольший общий делитель чисел: 98 и 150

НОД (98; 150) = 2

98 = 2 * 7 * 7

150 = 2 * 3 * 5 * 5

НОД (98; 150) = 2

1 набор стоит 2грн

98 : 2 = 49 (наборов) - купил Петя

150 : 2 = 75 (наборов) - купила Аня