Визначте, чи подібні трикутники, якщо їхні сторони дорівнюють 9 см, 10 см, 14 см і 36 см, 40 см,

56 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Замостьянова Алина.

Відповідь:

9*4=36

10*4=40

14*4=56

Покрокове пояснення:

треугольники подобны просто 2-й в 3 раза больше.