Відстань між двома пристанями по річці 36 км. Моторний човен шлях туди і назад долає за 5 год.

Знайдіть власну швидкість човна, якщо швидкість дорівнює течії 3 км/год.​

Ответы на вопрос

Отвечает Насртдинов Арслан.

Ответ:

3,6

Пошаговое объяснение:

x - скорость лодки, км/ч.

5(x+3+x-3)=36

10x=36

x=36/10=3,6 км/ч