У кінотеатрі на ранковому сеансі було 45 глядачів, на денному - утричі більше, ніж на ранковому, а

на вечірньому - 143 глядачі. Скільки всього глядачів було на трьох сеансах

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Мария.

Ответ:

323  глядачів було на трьох сеансах

Пошаговое объяснение:

45*3=135(гл)-на денному

45+135+143=323 (гл)