На першому сеансі в кінотеатрі було 47 глядачів на другому сеансі- у 7 разів більше ,ніж на першому

, а на третьому сеансі- на 233 менше, наж на другому. Скільки всього глядачів відвідало кінотеатр за три сеанси

Ответы на вопрос

Отвечает Рекуненко Денис.
47+47*7+(47*7-233)=472
1)47*7=329- глядачів на другому сеансі
2)329-233=96- глядачів на третьому сеансі
3)47+329+96=472- глядачів на всіх сеансах разом