Яку найбільшу кількість однакових букетів можна скласти з 36 червоних і 54 жовтих тюльпанів за

умови, що слід використати всі квіти Помогите пожалуйста !

Ответы на вопрос

Отвечает Карабач Валентин.

Відповідь: 18

Покрокове пояснення:

Щоб скласти однакові букети з 36 червоних і 54 жовтих тюльпанів і використати всі квіти, потрібно знайти НСД (найбільший спільний дільник) чисел 36 і 54.

36=2*2*3*3

54=2*3*3*3

НСД=2*3*3=18

Отже, можна скласти 18 букетів, кожен з яких буде складатися з 36:18=2 чевроних і 54:18=3 жовтих тюльпанів.