Довжина прямокутника 14см ,а ширина - у 2 рази більша .знайди периметр прямокутника


Ответы на вопрос

Отвечает Лагунов Алексей.

Ответ:

1) 14 : 2=7 (см) довжина

P=14×2+7×2=42

Пошаговое объяснение: