Знайдіть закономірність і визначте два наступних числа.3, 6, 12, 24, 48, ...​


Ответы на вопрос

Отвечает Парфенюк Таїса.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

КАЖДОЕ ПОСЛЕДУЮЩЕЕ ЧИСЛО УМНОЖЕННОЕ НА 2

3, 6, 12, 24, 48, 96,192

Отвечает Попов Тимофей.

Ответ:

Геометрична прогресія.

..., 96, 192, ...

Пошаговое объяснение:

Це геометрична прогресія, бо ми бачимо, що числа збільшуються уq разів.

3, 6, 12, 24, 48, ...

q = b₁/b₂ = 6/3 = 2

Отже, кожне число збільшується у 2 рази порівняно з попереднім.

Наступними числами будуть:

3, 6, 12, 24, 48, 48×2 = 96, 96×2 = 192