У класі 36 учнів, 4/9 з них займаються в спортивних секціях.Скільки учнів займається в спортивних

секціях? Помогите прошууууу пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Пошаговое объяснение:

1) 36×4/9=9/1=9(уч) -занимаются в спортивных секциях.