4. Від пристані в місто відійшов човен зі швидкістю 12 км/год, а через півгодини після нього в

тому самому напрямі вийшов пароплав зі швидкістю 20 км/год. Яка відстань від пристані доміста, якщо пароплав прийшов туди на 1,5 год раніше від човна?​

Ответы на вопрос

Отвечает Книш Аня.

Ответ:

60 км расстояние от пристани до города

Пошаговое объяснение:

Обозначим время в пути для лодки буквой Х, тогда время в пути теплохода Х - (0.5+1.5) = Х – 2 , составляем уравнение

Х · 12 = 20 · (Х – 2)

12Х = 20Х - 40

40 = 20Х – 12Х

8Х = 40

Х = 5

12 · 5 = 60 км

5 – 2 = 3

3 · 20 = 60 км