Від пристані відійшов теплохід зі швидкістю 18 км/год. Через 3 год від цієї пристані в тому самому

напрямі відійшов другий теплохід, який наздогнав перший через 9 год після свого виходу. Знайдіть швидкість другого теплохода.​

Ответы на вопрос

Отвечает Русакова Леся.

Ответ:

+4

Відповідь:

1) 3 + 9 = 12 (год) - був у плаванні перший теплохід.

2) 12 • 18 = 216 (км) - пройшов перший теплохід.

3) 216 : 9 = 24 (км/год) - швидкість другого теплохода.

Відповідь. Швидкість другого теплохода дорівнює 24 км/год.