2.Опівдні від пристані відійшов пароплав, швидкість якого 18 км/год. О 15 год від тієї самої

пристані відійшов другий пароплав, який нагнав перший о 18 год Чому дорівнює швидкість другого пароплава?

Ответы на вопрос

Отвечает Ниязова Ксюша.

Ответ:

36 км/год.

Пошаговое объяснение:

Опівдні = о 12 годині дня.

Перший пароплав до зустрічі був у дорозі 18-12=6 годин

Другий пароплав до зустрічі був у дорозі 18-15=3 години.

Нехай швидкість другого пароплава х км/год. Пароплави пройшли однаковий шлях, отже

18*6=3*х;  108=3х;  х=36

Швидкість другого пароплава 36 км/год.