Ймовірність того що покупців необхідно чоловіче взуття 41 розміру дорівнює 0.2 яка ймовірність того

що при 10000 покупців частка тих яким потрібне взуття цього розміру відхилиться від ймовірності 0,2 не більш ніж на 0,005?

Ответы на вопрос

Отвечает Лёвкина Вика.

Ответ:

41÷0,2=20,2

10000÷2=5000

0,005×0,2=0.001