Взуттєва фабрика виготовила 2400 пар взуття ⅜від цього становило дитяче взуття.Жіночого взуття було

на 150 пар меньше ,ніж дитячого,а решта -чоловіче .Скільки пар чоловічого взуття виготовила фабрика?

Ответы на вопрос

Отвечает Коновчук Олег.

Відповідь:

750 пар.

Покрокове пояснення:

Всього 2400 пар, позначимо ∑=2400    3/8-дитяче, 2400*3/8=900 (пар)

жіноче   900-150-750 пар.

а чоловіче буде:2400-900-750=750 пар