Два автобуси одночасно і назустріч один одному виїхали із двох міст, відстань між якими становить

250км. швидкість першого автобуса 5км/год меншавід швидкості другого Знайдіть швидкість кожного автобуса, якщо вони зустрілися через 2 год ​

Ответы на вопрос

Отвечает Курганская Анна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

x - скорость 1-го автобуса, км/ч.

2(x+(x+5))=250

2x+5=250/2

2x=125-5

x=120/2=60 км/ч - скорость 1-го автобуса.

60+5=65 км/ч - скорость 2-го автобуса.

Отвечает Рябчук Диана.

Ответ:

60, 65

Пошаговое объяснение:

Х-5- швидкість 1 автобуса

Х- швидкість 2 автобуса

( х-5+х)*2=250

2х-5=250:2

2х-5=125

2х=125+5

2х=130

х=65

таким чином, швидкість 1 автобуса ( х-5)= 65-5= 60 км/ год

швидкість 2 автобуса 65 км/год