Дріт, з якого був виготовлений квадрат зі стороною 4 см, розпрямили і зробили з нього ламану із

трьох ланок. Перша ланка ламаної завдовжки 6 см, а довжина 2 і 3 ланок однакові. МАТЕМАТИКА - ДПА 47балів

Ответы на вопрос

Отвечает Алексеева Екатерина.

Ответ:

5 см   5 см

Пошаговое объяснение:

4*4=16 (см) довжина дроту

Нехай довжина другої та третьої ланок по х см, тоді

х+х+6=16

2х=10;  х=5

Друга ланка 5 см, третя ланка 5 см.