Перша ланка ламаної удвічі коротша за другу і втричі коротша за третю. Знайди довжину кожної з цих

ланок , якщо довжина всієї ламаної з трьох ланок дорівнює 72см

Ответы на вопрос

Отвечает Ким Костян.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай довжина першої ланки- х см, другої- 2х см,і третьої- 3х см

х+2х+3х= 72

6х= 72

х= 72 : 6

х= 12 см довжина першої ланки

2х= 2 * 12= 24 см довжина другої

3х= 3 * 12= 36 см довжина третьої