Довжина ламаної, що складається з трьох ланок, дорівнює 18 см. Обчисли довжину третьої ланки, якщо

довжина першої ланки дорівнює 10 см, а другої - 3 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Ланских Валерия.
Х+10+3=18,тогда 
х=18-10-3
х=5см довжина  третей
Отвечает Юрченко Никита.
10+3=13
18-13=5
ответ 5