Довжина ламаної MNKP, яка складається з трьох ланок, дорівнює 58 см. до того ж довжина ланки NK на

5 см менша за MN, а КР у 5 разів більша за MN. Знайти довжину найбільшої ланки ламаної.

Ответы на вопрос

Отвечает Досан Аманжол.

Ответ:

45 см

Пошаговое объяснение:

NK = x - 5 см

МN = x см

КР = 5 * х = 5х см

Вся длина = 58 см

х - 5 + х + 5х = 58

7х - 5 = 58

7х = 58 + 5

7х = 63

х = 63 : 7

х = 9

NK = (x - 5) = 9 - 5 = 4 см

MN = (x) = = 9 см

KP = (5х) = 5 * 9 = 45 см