1. Довжина ламаної, що складається з трьох ланок, дорівнює 18 см. Обчисли довжину третьої ланки,

якщо довжина першої ланки дорівнює 10 см, а другої – 3 см. Накресли таку ламану. 2. 2.Садівник зібрав 2 т 1 ц фруктів. З них пята частина – вишні, решта – черешні. На скільки більше черешень, ніж вишень, зібрав садівник?

Ответы на вопрос

Отвечает Чорна Марина.
N1
1) 18-10 = 8 (см) 2) 8-3 = 5 (см) - довжина третьої ланки.
Лінія на прикріпленому фото

n2
1) 2т 1ц = 2100 (кг) 2) 2100: 5 = 420 (кг) - вишня 3) 2100-420 = 1680 (кг) - черешня 4) 1680-420 = 1260 (кг) - різниця .
Відповідь: на 1260 кг черешні зібрано більше, ніж вишні