Побудуйте ламану CEFK так щоб ланка CE дорівнювала 8 мм,ланка EF була на 14 мм більша за ланку CE,а

ланка FK на 7мм менша від ланки EF .обчисліть довжину ламаної

Ответы на вопрос

Отвечает Миризянова Галина.
СЕ=8 мм
ЕF=8+14 = 22 мм
FK=22-7 = 15 мм
CEFK=8+22+15 = 45 мм = 4 см 5 мм