2. В одному відрізі 4 м тканини, а в другому 6м такої ж тканини. Скільки коштує кожний відріз,

якщо за обидва разом заплатили240 грн.?​

Ответы на вопрос

Отвечает Шамсутдинов Игорь.

Ответ:

144грн

96грн

Пошаговое объяснение:

6+4=10

240:10=24

6*24=144

4*24=96