Довжина проямокутника паралелепіпеда дорівнюе 60см його висота становить 40% довжини і 3/4 ширина

обчисліть обєм паралелепіпеда

Ответы на вопрос

Отвечает Игралов Николай.

Ответ:

64800см3 (0,0648м3)

Пошаговое объяснение:

Висота = 40%*60=0,4*60=24см=0,24м

Ширина = (3/4)*60=0,75*60=45см=0,45м

Об'єм = 60*24*45=64800см3 або 0,6*0,24*0,45=0,0648м3