Деяку відстань турист проїхав автомобілем за 4 год. Зі швидкістю 50 км/год за скільки годин можна

проїхати цю відстань мотоциклом зі швидкістю 40 км/год?

Ответы на вопрос

Отвечает Афанасьев Никита.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 50 * 4 = 200 (км) - проехал авто за 4 часа

2) 200 : 40 = 5 (ч) - можно проехать мотоциклом

Отвечает Шарапатова Арманай.

Відповідь: 5 год

Покрокове пояснення:

1) 4*50=200 км відстань, яку проіхав турист;

2) 200:40=5 год необхідно мотоциклісту, щоб проіхати цю відстань.