Автомобілем МАЗ за один рейс перевезли 9 т вантажу, автомобілем БелАЗ - на 54 т більше. У скільки

разів більше вантажу перевезли автомобілем БелАз, ніж автомобілем МАЗ? Скільки тонн вантажу за один рейс перевезуть ці автомобілі разом?

Ответы на вопрос

Отвечает Субботин Захар.

1)9+54=63 перевозе белаз

2)63/9=7 ускильки раз

3)63+9=72 вместе