4. Визнач, чому дорівнює 1 % від 1.​


Ответы на вопрос

Отвечает Стороженко Анюта.

Ответ:        1/100   або    0,01 .

Пошаговое объяснение:

1 % від 1  знайди так :  1 * (1/100) = 1/100 = 0,01 .