5. Визнач і запиши в робочому зошиті, скільки відсот а) 36 від 75; в) 4,5 від 9; д) 0,6 від 120; ж)

4,9 від 70; б) 5 від 1,25; г) 1,2 від 4,8; е) 17 від 3,4; 3) 3,2 від 8. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Бядретдинова Женя.

Відповідь:

а)48%; в)50%; д)0,5%; ж)7%; б)400%; г)25%; е)500%; 3)40.

Покрокове пояснення:

Отвечает Гаврилюк Мария.

Щоб знайти всі ці завдання, треба поділити між собою ці числа і помножити на 100%.

36:75*100%= 0.48*100%= 48% перше число становить від другого