Знайдіть значення виразу (а — 1) в кубі — 1 в кубі, якщо а = -2


Ответы на вопрос

Отвечает Гейко Анастасия.

Ответ:

8 (якщо я правильно зрозумів умову)

Пошаговое объяснение:

Як я зрозумів вираз такий: (a-1)²-1², коли a=-2

1) (a-1)²= a²-2a+1

2) (-1)²=1

3)a²-2a+1-1= a²-2a

Замість а підставляємо -2

4) (-2)²-2(-2)=4+4=8