В одному мішку 43 кг цементу в дугому на 12 кг більше ніж у першому а в третьому на 27 кг менше ніж

у першому і другому разом. Скільки кг цемнту в трьох мішках розв'язати​

Ответы на вопрос

Отвечает Коненкова Оля.

Ответ:

169 кг в трьох мішках разом.

Пошаговое объяснение:

1) 43+12=55 кг — цементу в другому мішку;

2) (43+55)-27=98-27=71 кг — цементу в третьому мішку;

3) 43+55+71=169 кг — в трьох мішках разом.

Отвечает Чумаченко Юлия.

Пошаговое объяснение:

1) 43+12=55 кг во 2 мешке

2) 43+55=98 кг в 1 и2 мешке вместе

3) 98-27=71 кг в 3 мешке

4) 43+55+71=169 кг всего в 3-х мешках