. Гончар продавав глечики власного виробництва. Бабуся купила один глечик, заплативши за нього 10

грн і ще половину вартості глечика. Скільки коштує глечик? Допожіть​

Ответы на вопрос

Отвечает Тимофеева Дарья.

Ответ:

20грн

Пошаговое объяснение:

Припустимо, що вартість глечика х грн, тоді

0.5х+10=х

10=х-0.5х

10=0.5х

х=10/0.5

х=20 грн

Отвечает Зюзин Владислав.

Ответ:

20 грн.

Пошаговое объяснение:

Нехай глечик коштує х грн, тоді за умовою

х=0,5х+10

0,5х=10

х=20