Двоє братів поділили між собою 7 грн, причому один з них отримав на 3 грн більше, ніж інший.

Скільки гри- вень отримав кожен з них? Допожіть?​

Ответы на вопрос

Отвечает Роженцева Мария.

Ответ:

один брат 2 грн;

інший брат 5 грн.

Пошаговое объяснение:

одному брату х грн

іншому брату х+3 грн

разом 7 грн.

складаємо рівняння:

х+х+3=7

2х+3=7

2х=7-3

2х=4

х=4/2

х=2

_________

2+2+3=7

4+3=7

7=7

один брат отримав 2 грн.,

інший брат отримав 3+2=7 грн.

Отвечает Лёксина Алёна.

Ответ:

2 грн,  5 грн.

Пошаговое объяснение:

Нехай один брат отримав х грн, тоді другий х+3 грн. За умовою

х+х+3=7

2х=4

х=2.

Один брат отримав 2 грн, другий 2+3=5 грн.