Середнє арифметичне двох чисел дорівнює 20. Знайди ці числа, якщо одне з них у 4 рази більше за

друге. Помогите, пожалуйста!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Артемьева Полина.

Відповідь: 8 і 32.

Покрокове пояснення:

Нехай перше число - х, а друге - 4х.Тоді,

х+4х/2=20;

5х/2=20;

х=8.

Перше число = 8, а друге - 4*8=32.

Отвечает Герасимов Дима.

Ответ:

32  и 8

Пошаговое объяснение:

Составим систему уравнений:

\frac{a+b}{2}=20

a=4b

Тогда

4b+b=40

5b=40

b=8, значит a=4*8=32