Для будівництва свого будиночка Пухнастик привіз 34 тачки піску і 9 тачок цементу. Піску- на 75 кг

більше, ніж цементу. Скільки кілограм цементу та скільки кілограмів піску він привіз? (Маса тачок- однакова.))

Ответы на вопрос

Отвечает Василевская Настя.

Ответ:

129 кг

Пошаговое объяснение:

Нехай x кг - це маса однієї тачки. Маса піску тоді 34x, а маса цементу 9х, так як різниця між масою піску і цементу 75 кг, то

34х-9х=75

25х=75

х=3

Маса піску: 34х=34*3=102 кг

Маса цементу: 9х=9*3=27 кг

Відповідно разом 129 кг

Отвечает Пранкевич Вероника.

Нехай :

Маса однієї тачки - х кг

Маса піску 34x

Маса цементу 9х

Складемо рiвняння :

34х-9х=75

25х=75

х=75:25

х=3

  • 34*3=102(кг) - маса піску .
  • 9*3=27(кг) - маса цементу .
  • 102+27=129(кг) - маса цементу та піску .

Вiдповiдь : 129 кг .