Для будівництва собору привезли 6 підвод піску, 9- щебеню і 20- цегли. Усього 140 тонн. На скільки

більше кілограмів завезли цегли, ніж піску й щебеню разом, якщо маса будівельних матеріалів у кожній підводі однакова? ПОМОГИТЕ ПЖПЖПЖ ДАМ 25 БАЛОВ

Ответы на вопрос

Отвечает Просвиров Виталик.

Відповідь:

20000 кг.

Покрокове пояснення:

6+9+20=35—всього підвод разом.

140÷35=4 тонни—маса буд. мат. у 1 підводі.

20-(6+9)=20-15=5—на п'ять підвод цегли більше, ніж піску й щебеню разом.

5×4=20—п'ять підвод це 20 тонн.

20 тонн=20000 кг.

Отвечает Яковлев Руслан.

Відповідь:1)9+20+6=35(п.)-всього підвод
2)140:35=4(т)-в 1 підводі
3)(9+6)*4=60(т)-щебеню й піску
4)140-60=80(т)-цегли
5)80-60=20(т)
6)20*1000=20000(кг)
Відповідь:на 20000 кг більше цегли ніж щебеню й піску разом

Покрокове пояснення: