скільки відсотків були присутні? 706. Визнач відсоток вмісту солі в розчині, якщо в 700 г розчину

міститься 56 г солі.

Ответы на вопрос

Отвечает Кириллова Алиса.

Ответ:

8%

Пошаговое объяснение:

Складемо пропорцію, де х - відсоток вмісту солі в розчині:

700 г - 100%

56 г - х%

х = 100 * 56 / 700 = 100 * 0,08 = 8%

Відповідь: відсоток вмісту солі в розчині 8%.

Отвечает Уайсова Раиса.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

700 г = 100%

56 г = х %

700/56 = 100/х

х = 56 * 100 / 700

х = 5600/700

х = 8

Ответ: 8%