704. Робінзон Крузо прочитав 90 сторінок книжки, у якій всього 250 сторінок. Скільки відсотків

книжки прочитав Робінзон Крузо? Який відсоток книжки йому залишилося прочитати?​

Ответы на вопрос

Отвечает Ольшанский Дима.

Ответ:

36% прочитав; 64% залишилося прочитати.

Пошаговое объяснение:

Складемо пропорцію, де х - скільки відсотків прочитав Крузо:

250 - 100%

90 - х%

х = 100% * 90 / 250 = 90 * 0,4 = 36%.

100% - 36% = 64% - залишилося прочитати.

Відповідь: 36% книжки прочитав Робінзон Крузо; 64% залишилося прочитати.

Отвечает Капралов Михаил.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

250 стр = 100%

90 стр = х %

250/90 = 100/х

х = 90 * 100 / 250

х = 9000/250

х = 36

90 стр = 36% - прочитал

100 - 36 = 64 (%) - осталось прочитать

Ответ: 64%