Ціна товару 1500. Спочатку її підвищили на 18%, а потім знизили на 10%. Як змінилася ціна товару? (

помогите пожалуйста)​

Ответы на вопрос

Отвечает Жженов Максим.

Ответ:ціна збільшилася на 93

Пошаговое объяснение:

18%-0,18

10%-0,1

1)1500+1500•0,18=1500+270=1770(ціна) -після підвищення

2)1770-1770•0,1=1770-177=1593(ціна) -після зниження

3)1593-1500=93(різниця)- зміна

Цiна збільшилася на 93