У сплаві, маса якого 450кг,міститься 9 частин міді і 6 частин цинку. Скільки кілограмів кожного

металу треба використати для виготовлення сплаву?

Ответы на вопрос

Отвечает Александров Артём.

6+9=15

Соответственно, имеется 15 частей.

450:15=30 кг

То есть 30 кг=1 часть

Цинк=30*6=180 кг

Медь=30*9=270 кг

Ответ: 270 кг - медь, 180 кг - цинк.