Розв'яжи рівняння: x+5=30 x × 5=30 7×x=35​


Ответы на вопрос

Отвечает Клименко Миша.

Ответ:

1) х+5=30

х=30-5

х=25

2) х×5=30

х=30/5

х=6

3) 7×х=35

х=35/7

х=5

Отвечает Бец Арина.

x+5=30

Щоб знайти невідомий доданок, треба від суми відняти відомий доданок.

х=30-5

х=25

x*5=30

Щоб знайти невідомий множник, треба добуток розділити на відомий множник.

х=30:5

х=6

7*x=35

Теж: щоб знайти невідомий множник, треба добуток розділити на відомий множник.

х=35/7

х=5