Овочі займають 45 га, що становить 10% поля. знайдіть площу всього поля.


Ответы на вопрос

Отвечает Булах Вероника.

45 га ——— 10%

х ——— 100%

х = 100 × 45 ÷ 10 = 4500 ÷ 10 = 450 га

Відповідь: площа поля — 450 га.