Пожалуйста При розмелюванні жита дістали 75% борошна. При випиканні хліба припічка до нього

становить 44% маси борошна. З якої площі потрібно зібрати жито при врожайності 4,2т з 1га, щоб одержати 1кг хліба?

Ответы на вопрос

Отвечает Турсынов Нуртас.

Ответ:     ≈ 2,21  м² .

Пошаговое объяснение:

1)  4,2 т = 4200 кг ;       1 га = 10 000 м² ;

2) 4200 * 0,75 = 3150 ( кг ) - борошна із  1 га

3) 3150 * 1,44 = 4536 ( кг ) - маса всього хліба із  1 га

4) 4536 кг    -      10 000 м²

          1 кг     -               х м² ;       х = ( 1 * 10 000 )/4536 ≈ 2,21 ( м² ) .