Периметр прямокутника дорівнює 72,6 см, а Одна зі сторін на 42 % більша за іншу. Знайдіть площу

прямокутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Кравчук Диана.

Ответ:

319,5 см²

Пошаговое объяснение:

Нехай ширина прямокутника х см, тоді довжина 1,42х см.

72,6:2=36,3 (см) напівпериметр прямокутника

За умовою х+1,42х=36,3

2,42х=36,3

х=15

Ширина прямокутника 15 см, довжина 1,42*15=21,3 см.

15*21,3=319,5 (см²) площа прямокутника