на екскурсію 12 автобусами поїхали 400 учнів. дітей розмістили в автобусі по 30 і по 40 місць, і

вільних місць не залишилося. скільки було автобусів на 30 місць?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кусь Настя.

відповідь: 8

нехай x це кількість автобусів на 30 місць тоді у на 40 місць разом їх 12 тому x + у дорівнює 12

також відомо що вільних місць не залишилося тому 30 x + 40 у = 400 тому ми маємо систему:

х+у=12

30х+40у=400 звідси у=12-х тоді

30х + 40(12-х)=400 поділимо на 10 тоді 3х +48-4х=40

звідси -х=-8 тоді х= 8

отже 8 автобусів на 30 місць

Отвечает Кантамиров Алексей.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Автобусы на 30 мест = х

Автобусы на 40 мест = у

х + у = 12

30х + 40у = 400

х = 12 - у

30х + 40у = 400

1)

30х + 40у = 400

30(12 - у) + 40у = 400

360 - 30у + 40у = 400

-30у + 40у = 400 - 360

10у = 40

у = 40 : 10

у = 4

2)

х = 12 - у

х = 12 - 4

х = 8

Автобусы на 30 мест = (х) = 8 штук

Автобусы на 40 мест = (у) = 4 штуки

(30 * 8) + (40 * 4) = 400

Ответ: 8 автобусов