1) На скільки сума чисел 56,08 I 9,735 більша за їх різни- Цю? Ответ надо 56,08+9,735=65,815А

потом Надо 56,08-9,735=46,345​

Ответы на вопрос

Отвечает Тимофеева Диана.

сума чисел рівна 65.815, а різниця 46.345

отже сума чисел більша на 65.815-46.345= 19.47

на 19.47

Отвечает Ширяев Андрей.

Задача:

На скільки сума чисел 56,08 та 9,735 більша за їхню різницю?

Розв'язок:

1) 56,08+9,735=65,815 — сума цих чисел.

2) 56,08-9,735=46,345 — різниця цих чисел.

3) 65,815-46,345=19,47

Відповідь: Сума цих чисел більша на 19,47 за їхню різницю.