Розв'яжи задачу. Задача З одного пункту одночасно в одному напрямку виїхали вантажний і легко- Вий

автомобілі. Швидкість легкового автомобіля 70 км/год, а вантажно- 3 ГО швидкості легкового. Че- 5 рез скільки годин відстань між ними буде 112 км?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кубарь Настя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 70 * 3/5 = 210/5 = 42 (км/ч) - скорость грузовика

2) 70 - 42 = 28 (км) - расстояние между ними через 1 час

3) 112 : 28 = 4 (часа) - между ними 112 км

Ответ: через 4 часа