Дуже прошу допоможіт будласко НСК Цукерка" солодка математика"продаються по 12 шт в коробці,а

цукерка " геометрія з горіхами"по 15 шт в коробці . Яке найменше число коробок цукерок того і іншого сорту небхідно купити ,щоб тих і іших цукерок було порівну?

Ответы на вопрос

Отвечает Нурланов Ернар.

Ответ:

Потрібно купити  5 коробок солодкої математики

і  4 коробки геометрії з горіхами , тоді цукерок буде порівну

Пошаговое объяснение:

НСК ( 12 ; 15 )

12 = 2* 2* 3

15 = 3 * 5

НСК ( 12 ; 15 ) = 2 * 2 * 3 * 5= 60 стільки повинно бути конфет кожного сорту .

Потрібно купити  60 : 12 = 5 коробок солодкої математики

і 60 : 15 = 4 коробки геометрії з горіхами , тоді цукерок буде порівну