Перетвори десятковий дріб у звичайний, а потім обчисли 0,32 : 4/9 срочно


Ответы на вопрос

Отвечает Линберг Саша.

Ответ:

18/25

Пошаговое объяснение:

0,32 : 4/9 = 32/100 : 4/9 = 8/25 : 4/9 = 8/25 * 9/4 = 2/25 * 9/1 = 18/25