3. Розв'яжи задачу. Уздовж алеї через кожні 15 м Посадили кущі шипшини, а через кущі жасмину. Через

яку найменшу кількість метрів від кожні 18 м початку алеї кущ шипшини виявиться поруч із кущем жасмину? 4. Виконай завдання. Обчисли периметр і площу прямокутника, ширина якого 12 см, а Довжина - на 5 см більша.​

Ответы на вопрос

Отвечает Войтенков Алексей.

Відповідь:

1. НСК(15 і 18) =90

2.1) 12 +5 = 17 (см)

Р = 2 * (12 + 17) = 58 см

Покрокове пояснення: